سوالات متداول

۱- این کار آیا واقعا کسب درآمد می کند؟

بله ، این کار به صورت دور کاری بوده و از طریق ارائه خدمت دیتا اینتری( ورود اطلاعات) صحیح پلاک خودرو منجربه کسب درآمد می شود.

۲- حقوق این کار چقدر است؟

در این فعالیت به ازای ثبت و ورود اطلاعات هر پلاک خودرو به صورت کاملا صحیح ۱۰۰ ریال کیف الکترونیکی کاربر شارژ خواهد شد.

۳- ساعت کاری این کار از چه ساعتی تا چه ساعتی است؟

مزیت این فعالیت در آن است که ساعت کاری فیکس نداشته و در هر ساعت از شبانه روز و به هر میزان که تمایل داشته باشید می توانید وارد پنل کاربری خود شده و نسبت به صدور اطلاعات پلاک اقدام نموده و کسب درآمد نمایید. بدیهی است هر میزان فعالیت با دقت بالا داشته باشید درآمد بیشتری کسب خواهید نمود.

۴- پرداخت حق الزحمه ورود اطلاعات پلاک به چه صورت می باشد؟

کاربران در هر زمان نیاز به دریافت حق الزحمه خود باشند با ارسال درخواست در سامانه چک آیتول ظرف ۲۴ ساعت به حساب شبای دریافت شده در ابتدای ثبت نام واریز خواهد شد. ضمنا حداقل موجودی کیف پول کاربر جهت تسویه حساب مبلغ ۱۵۰/۰۰۰ ریال می باشد.

۵- ورود اطلاعات پلاک چقدر زمان می برد؟

در صورت داشتن تجربه کار با کامپیوتر، برای ورود اطلاعات هر پلاک ، ۵ الی ۶ ثانیه زمان نیاز است.

۶- در صورت ورود اطلاعات پلاک به صورت اشتباه چه می شود؟

بعد از ورود اطلاعات پلاک و تایید توسط کاربر اطلاعات ثبت شده بررسی می گردد و در صورت اشتباه بودن اطلاعات وارد شده حق الزحمه آن به حساب کاربر منظور نمی گردد.

۷- آیا ورود اطلاعات اشتباه جریمه هم دارد؟

بله، مبلغ ۲ تومان (۲۰ ریال) از کیف پول الکترونیکی شما کم می‌شود.

۸- سرعت نت خیلی زیادی ندارم؟

به سرعت نت زیاد احتیاجی نیست.

۹- اگر دو روز ورود اطلاعات داشته باشیم و دو روز نتوانیم ورود اطلاعات کنیم باید اطلاع بدهیم؟

خیر نیازی نیست، در هر زمان بخواهید میتوانید وارد پنل کاربری خود شده و نسبت به ثبت و ورود اطلاعات اقدام نمایید.

۱۰- اصلا فایده این کار چیست؟

نگاه به این کار به صورت شغل دوم ، و در مواقعی که زمانهای خالی وجود دارد و به صورت مفید استفاده نمی شود می تواند به صورت کمک هزینه ای برای زندگی باشد، زنان خانه دار، دانشجویان و دانش آموزان در زمان بیکاری، زمانهای بیکاری در مترو، در اتوبوس و ... میتوانند زمانهای خالی خود را به کسب درآمد بپردازند.

۱۱- شما(آیتول) چرا اطلاعات پلاک را ثبت می نمایید؟

سامانه آیتول به عنوان یکی از پیمانکاران سازمانهای متولی ترافیک در کشور می باشد که برای افزایش دقت پلاک خوانی و کاهش خطای ثبت تخلف اشتباه برای دیگران، این کار را انجام مینماید. لازم به توضیح است پلاکهایی که در پنل کاربری جهت ورود اطلاعاتشان نمایش داده می شوند ، پلاک هایی هستند که احتمال وقوع خطا در حین پلاک خوانی از سوی سازمانهای متولی ترافیک کشور زیاد بوده است.